Emniyet Sensörleri

PSENrope Emniyetli Halat Çekme Siviçi

Emniyetli halat çekme anahtarı PSENrope ile konveyörün her noktasında emniyetli acil durum durdurma sağlayabilirsiniz. PSENenco kodlayıcı konum ve hızı belirlemek için kullanılırlar.

Emniyet şalterleri

PSENmech, PSENmag, PSENcode, PSENhinge emniyet şalterleri ve PSENbolt emniyet cıvatasının çeşitli tasarımları ve çalışma prensipleri Zor çevre koşullarında bile kullanılabilir!

Emniyet kapısı sistemleri

Sensör teknolojisi portföyümüzde yer alan PSENslock ve PSENsgate emniyet kapısı sistemleri, emniyet kapılarını mümkün olan en küçük alanlarda izlemek için gerekli tüm emniyet fonksiyonlarına sahiptir. Emniyetli konum izleme, koruma kilidi ve kırık cıvatalar/pimler için izleme tek bir sistemde yer almaktadır!

Emniyet ışık perdeleri

Aktif müdahale gerektiren süreçler için ideal erişim koruması. PSENopt ve PSENopt II emniyetli ışık perdelerimiz vücut, parmak ve el koruması sağlar.

Emniyetli kamera sistemleri

SafetyEYE, 3D bölge izleme için dünyanın ilk "gören" emniyet teknolojisidir. PSENvip kamera tabanlı koruma sistemi, abkant preslerin emniyetli şekilde izlenmesi ve kontrolü için bir mobil koruma sistemidir.

Emniyetli radar sistemleri

Dış etkenlere karşı duyarsızlığı sayesinde, PSENradar'ı dış mekanlarda veya ağır sanayide bile tehlikeli alanları emniyetli şekilde izlemek için kullanabilirsiniz.

Emniyet Röleleri

Pilz rölelerin amacı, insan ve makinelere yönelik riski mümkün olan en düşük düzeyde tutmaktır. Bu korumayı sağlamak için Pilz yıllardır piyasada değerini milyonlarca kez kanıtlamış yenilikçi emniyet röleleri geliştirmektedir.

İşlevsel emniyetin güvenilir bir şekilde izlenmesi için PNOZ emniyet rölesi ile myPNOZ modüler emniyet rölesini sunuyoruz. Elektrikle ilgili emniyeti izlemek için PMD elektronik izleme rölelerini kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz, tesis ve makineleriniz için uluslararası düzeyde onaylanmış emniyeti garanti eder ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlar. Kendi gözlerinizle görün!

Emniyet Rölesi/ Emniyet Röleleri 

4 Adete kadar emniyet işlevine sahip bağımsız makineler ve tesisler için, E-STOP, emniyet kapıları, ışık bariyerleri gibi işlevleri izlemek için emniyetli standartlara uygun çözüm.

İzleme Röleleri

Gerilim veya doğru izlemesi gibi elektriksel emniyet için elektronik izleme röleleri optimum çözüm sunar.

Hat İzleme Cihazları 

Hat izleme cihazlarında, bir sinyalin net olduğunu garanti etmek için özel devre koruması veya bağlantı testi bulunur. Sonuç olarak, hatalı kablolama, hatalar veya kurcalama önlenebilir. 

Fren Kontrol Cihazları

Bu Cihazlar, emniyet veya tutma frenlerini görüntülemek için kullanılmaktadır, Bu kullanıcı için olası tehlikeleri bertaraf eder. hatta sürücünün elektrik bağlantısı olmadığında bile. Özellikle dikey eksenlerde yer çekimi nedeniyle yüklerin düşme riski vardır. 

Pilz Kontrol Sistemleri - Emniyet ve Otomasyon

Otomasyon göreviniz için çözüm – maliyet etkin, güvenilir, emniyetli ve tek kaynaktan. Pilz kontrolörleri herhangi ölçüde ve esneklikte emniyet ve otomasyon uygulamalarını devreye sokmanıza olanak sağlar: başlangıç fonksiyon aralıklı makineler, çok eksenli makineler, bağlantılı fabrika ve makineler. Niçin Pilz kontrolörleri kullanılmasın! Fabrikanız ve makineleriniz için maksimum emniyetin yanı sıra yüksek bulunabilirlik ve verimlilik garantilidir

PNOZmulti 2 küçük kontrolörler

22,5 mm temel üniteler ve modüler genişletme için birçok genişletme modülü ile 2. nesil küçük kontrolörler. Başarı hikayesi devam ediyor! Dünya çapında emniyet standardı olan PNOZmulti 2’ye güvenin.

Yapılandırılabilir Kompact Sistemler

PNOZmulti Mini yapılandırılabilir kompakt kontrol sistemleri, genellikle üçten fazla emniyet işlevini izlemek için kullanılır. Modüler genişletme için çok daha az sayıda genişletme modülü mevcuttur. PNOZsigma ürün grubunun kontak genişletme modülleriyle röle genişletmeleri.

Yapılandırılabilir Emniyet Sistemileri

PNOZmulti yapılandırılabilir emniyet sistemleri, yapılandırılabilir emniyet teknolojisinin öncüsüdür. Çeşitli uygulamalar için birçok temel birim ve çok sayıda genişletme biriminden yararlanabilirsiniz.

PSS 40000 SAFETY PLC

  • Otomasyon teknolojisinin tamamı için tek sistem
  • Emniyet ile otomasyonun birleşimi
  • Endüstri 4.0 için çözüm
  • Multi-Master ilkesi doğrultusunda dağıtılan kumanda fonksiyonları
  • PAS4000 yazılımıyla basit programlama ve yapılandırma
  • PASvisu yazılımıyla web tabanlı görselleştirme
  • Gerçek zamanlı Ethernet SafetyNET p üzerinden emniyetli iletişim
  • Modüler sistem tasarımı sayesinde yüksek esneklik
  • Mevcut otomasyon yapılarına entegre edilebilir