Saha Enstrumanları

Basınç Transmiterleri

SmartLine basınç vericilerimiz, endüstri lideri performansa, toplam sahip olma maliyetini düşüren benzersiz özelliklere ve en iyi kontrol sistemi entegrasyonu için Smart Connection Suite'e sahiptir.

Sıcaklık Transmiterleri

Akıllı Sıcaklık Vericilerimiz ve Prob Tertibatlarımız, kullanıcıların varlık sağlığını izlemesine ve korumasına, çevresel düzenlemelere uymasına, enerji israfını azaltmasına ve iş hacmini ve güvenliği iyileştirmesine yardımcı olur.

Çok Değişkenli Vericiler

SmartLine Çok Değişkenli Vericilerimiz (SMV800), kanıtlanmış akıllı teknolojisini hava, gazlar, buhar ve sıvılar için standart endüstri yöntemlerine göre üç ayrı proses değişkeninin eş zamanlı ölçümüne genişletir.

Kablosuz Vericiler

Kablosuz enstrümantasyon teklifimiz, yeni SmartLine Kablosuz Basınç vericisi portföyünü, sahada kanıtlanmış XYR 6000 kablosuz verici teklifini ve HART vericileriyle kablosuz iletişim sağlamak için OneWireless Adaptörünü içerir.

Seviye Vericileri

Seviye verici portföyümüz, endüstri düzeyinde izleme ihtiyaçlarına çözümler sağlamak için Kılavuzlu Dalga Radarı ve Temassız Radar teknolojilerini içerir.

Akış Transmiterleri

VersaFlowflowmetreler, gazlar, macunlar, düşük viskoziteli sıvılar ve kullanıcıların proses ölçüm hattını kesmek istemediği veya kesemediği uygulamalar için kütle akışı, yoğunluk, hacimsel akış hızı ve sıcaklığın doğru ölçümünü sağlar.

Honeywell Çok Yönlü Verici

Honeywell Versatilis™ Verici, en son LoRaWAN® protokol iletişim teknolojisine dayalı çok değişkenli bir algılama platformudur. Düşük güç tüketimi ve kolay kurulum, üreticilerin OPEX'i düşük tutarken bir ölçekte dağıtmasına yardımcı olur.

RMA Uzak Sayaç Tertibatları

RMA Uzak Sayaç Tertibatları, saha aletindeki entegre sayacın görülmesinin zor olduğu uzak konumlarda proses ölçüm değerleri sağlar.

Kontrol Sistemleri

Dağınık Kontrol Sistemleri (DCS)

Honeywell, insanları süreç değişkenleri, iş gereksinimleri ve varlık yönetimi ile birleştirerek süreç kontrolünü geleneksel DCS işlevselliğinin ötesine dönüştürür.

Güvenlik Sistemleri

Honeywell, endüstriyel proses güvenliği, Yangın ve Gaz ve kritik kontrol için çok çeşitli SIL 1-3 sertifikalı çözümler sunar.

SCADA

Honeywell, karmaşık uzaktan otomasyon gereksinimlerini karşılamak için insan makine arabirimi (HMI) için yenilikçi uygulamaları içeren, yüksek düzeyde ölçeklenebilir, entegre, çok sunuculu bir SCADA çözümü sağlar.

Kalite Kontrol Sistemleri (QCS)

Honeywell, sac kalitesinin ve işlem kaynaklarının optimizasyonu için lider donanım ve sistem çözümleriyle sürekli sac üretim süreçleri sağlar.

Modular Controllers

Experion ve Universal I/O teknolojisiyle entegrasyon sayesinde verimli operasyonlar ve azaltılmış bakım sağlayan, sınıfının en iyisi siber güvenliğe sahip Programlanabilir Mantık Denetleyicisi.

İnsan Makine Arayüzleri (HMI)

Honeywell'in Panel HMI portföyü, saha operasyonları için doğru çözümü sunar. Maksimum performans ve yaşam döngüsü faydaları sağlayan kanıtlanmış kullanıcı arayüzü ile sezgisel donanım tasarımı sunar.

Uzak Terminal Birimleri (RTU)

Honeywell'in SCADA ürünleriyle birlikte dağıtılmış ekipman için karmaşık uzaktan otomasyon gereksinimlerini çözmek için entegre bir çözüm sağlayan modüler, ölçeklenebilir ve verimli kontrolör.

IIOT Çözümleri

IIOT hedeflerinizi gerçekleştirmek için gerekli olan Honeywell'in pazar lideri çözümlerini, otomasyon uzmanlığını ve yürütme hizmetlerini birleştirin

Gaz & Alev Algılama

Portatifler Gaz Dedektörleri

Çalışanlarınızın güvenlik durumunun gerçek zamanlı görünürlüğünü sunan çok çeşitli portatif gaz dedektörleri. BW™ Solo, ToxiRAE, MicroRAE ve daha fazlası.

Endüstriyel Sabit Gaz Dedektörleri

Esnek entegrasyon, basit kurulum, kullanıcı dostu çalıştırma ve doğrudan bakım özelliklerine sahip çok çeşitli endüstriyel sabit gaz dedektörleri.

Ticari Alanlar için Gaz Algılama Sistemleri

Ticari binalar, alışveriş merkezleri, ofis kuleleri, üniversiteler ve daha fazlasında kullanılmak üzere tasarlanmış çeşitli gaz algılama çözümleri.

Yüksek Teknoloji ve Yarı İletken

Çeşitli uygulamalar için eksiksiz bir gaz ve kimyasal algılama enstrümantasyonu yelpazesi: yarı iletken işleme, araştırma laboratuvarları, acil durum müdahalesi.

Gaz Bulutu Görüntüleme

Gaz sızıntısı kaynağını tam olarak belirlemek ve bir sızıntının hacmini ve konsantrasyonunu ölçmek için Gaz Bulutu Görüntüleme.