indir

SMART SERVO - ENTEGRE SÜRÜCÜLÜ DC SERVO MOTORLAR

Hassas konum, hız ve tork kontrollü zorlu uygulamalar için Nanotec, üç boyutta entegre denetleyicili fırçasız DC motorlar sunar. Hem BLDC motorlar hem de kademeli motorlar, entegre enkoder aracılığıyla alan odaklı kontrol özelliğine sahiptir ve yalnızca çalışma noktalarında farklılık gösterir.  

  1. Tek Dönüşlü Mutlak Enkoder
    Opsiyonel: Multi Dönüşlü Mutlak Enkoder 
  2. Programlanabilen Kontrolcü
  3. Opsiyonlar:
    CANopen, EtherCAT, EtherNet/IP, 
    Modbus RTU, Modbus TCP, USB

SÜRÜCÜLÜ DC STEP MOTORLAR

Nanotec step motorlar, tek kutuplu veya iki kutuplu kontrol için faz başına bir veya iki sargı yarıya ve tek veya çift şaftlı birçok ebat ve güç versiyonunda mevcuttur. Standart motorlara ek olarak, özelleştirilmiş versiyonlar, entegre kodlayıcılı motorlar veya belirli uygulamalar için motorlar da stoktan temin edilebilir. Adım motorları uzun servis ömrüne sahiptir ve yüksek tork ve düşük hız gerektiren uygulamalar için özel olarak tasarlanmıştır.

Nanotec, üç boyutta ve 9,3 Nm’ye kadar tutma torkuna sahip entegre adım motorları sunmaktadır. Düşük hızlarda yüksek torkları nedeniyle kapalı çevrim adım motorları özellikle doğrudan tahrikler için çok uygundur.

– Hassas konum, hız ve tork kontrolü
– Manyetik tek turlu mutlak kodlayıcı veya pilsiz çok turlu mutlak kodlayıcı (PD4 E… M)
– Dijital ve analog girişler, dijital çıkışlar
– Aşırı yüklemeyi önlemek için entegre sıcaklık izleme
– Sorunsuz çalışma, rezonans yok
– Bir motor seçildikten sonra yapılandırıcı aracılığıyla eşleşen dişli kutuları eklenebilir.

AGV PLATFORMLARI

Servis robotlarının gereksinimlerine göre ayarlanmış Nanotec, fieldbus arabirimli tekerlek sürücüleri ve otonom mobil sistemlerin prototiplenmesi için ideal olan otomatik yönlendirmeli araç sistemleri (AGV) için modüler bir sürücü platformu sunar.
Nanotec’in tüm bileşenleri basit entegrasyon için tasarlanmıştır ve serbestçe genişletilebilir.

Modüler AGV tahrik platformu NATHAN, otomatik kılavuzlu araçların (AGV’ler) prototiplenmesi için bir geliştirme ve değerlendirme platformudur. Çok eksenli sistem oldukça esnektir ve gerektiğinde genişletilebilir. Temel platform, tahrik sistemleri ve alüminyum profillerden oluşan bir çerçeveden oluşur ve tamamen monte edilir. CAN master’lı EM5 kontrolör ve bir powerboard, destek tekerlekleri ve montaj panellerinden oluşan bir kontrol merkezi ile genişletilebilir.

EM5 kontrol cihazı tamamen programlanabilir ve diğerlerinin yanı sıra Ethernet ve USB arabirimleri ile donatılmıştır. Nanotec’ten ücretsiz olarak temin edilebilen prosesler arası iletişim için bir ROS düğümü ile birlikte, EM5 kontrolörü bir ROS’a kolayca entegre edilebilir. 

AGV'ler için Frenli Tekerlek Sistemleri
AGV'ler için Tekerlek Sistemleri - WD