LOGTUNNEL SÜRÜKLE VE BIRAK VERİ TÜNELİ TEKNOLOJİSİ

LogTunnel, uzak ekipmandan merkezi SCADA, MES, ERP veya diğer veri kayıt sistemlerine statik bağlantılar kurmak için tasarlanmıştır. LogTunnel, cihazlardan merkezi uygulamalara veri göndermek için veya merkezi uygulamaların tüm uzak cihazlardan aynı anda veri çekmesi için yapılandırılabilir. LogTunnel, bağlantıların standart VPN bağlantıları gibi çalışmasını sağlayan UDP/TCP’yi destekler, ancak çakışan IP ağ adresleri karmaşası olmadan veya herkese açık herhangi bir IP adresine ihtiyaç duymaz. Her uçta bir SiteManager kullanmanız yeterlidir ve yapılandırma, GateManager GUI’de basit sürükle ve bırak işlemine dayanır.

SECOMEA SITE MANAGER

WI-FI /4G /ETHERNET BAĞLANTILARI SAYESİNDE INTERNET ORTAMINA DIREK BAĞLANTI

 

TEKNOLOJI HARIKASI SIBER GUVENLIK 

Modern fabrikada güvenlikten ödün vermeden dijitalleşmeyi hızlandırmak ve yeni üretkenlik düzeylerinin kilidini açmak hayati önem taşıyor. Secomea Çözümü, kullanım kolaylığı ve güvenlik arasındaki hassas dengede ustalaşarak insan hatasından kaynaklanan siber güvenlik risklerini en aza indirir. Karşılığında, çalışma süresini artırır ve rekabet avantajınızı korursunuz.

Güvenlik, Secomea Çözümünün temel dayanaklarından biridir. Hem operasyonel teknoloji (OT) hem de BT gereksinimlerini karşılamak için sıfırdan tasarlanmış, yerleşiktir, cıvatalanmamıştır ve tasarlanmıştır.

SiteManager IoT Ağ Geçidi

SiteManager IoT Ağ Geçidi, GateManager IoT Sunucusu ve LinkManager Erişim İstemcisi ile birlikte sizi dünyanın herhangi bir yerindeki makinelere şeffaf bir şekilde bağlayan ve aynı anda daha fazla önleyici ve tahmine dayalı analiz için sürekli Makine Verisi Toplama işlemini kolaylaştıran çözümün temel bileşenidir.

UZAKTAN ERİŞİM

Secomea çözümü, tam VPN tünellemeden bir web tarayıcı aracılığıyla basit web uzak masaüstü erişimine kadar çeşitli uzaktan erişim seçenekleri sunar. Tüm yöntemler aynı çözümde birleştirilebilir ve tüm SiteManager IoT Ağ Geçidi modelleri tarafından desteklenir.

ENDÜSTRİYEL IoT AĞ GEÇİTLERİ

SiteManager, Secomea Çözümünün gelişmiş IoT uç ağ geçidi bileşenidir ve tek bir özel donanım aygıtında veya uygun bir Windows veya Linux platformuna yüklenmiş küçük bir yazılım programı olarak uç bilgi işlem işlevleriyle hem endüstriyel uzaktan erişime hem de makine verilerinin toplanmasına olanak tanır.

SECOMEA VERİ TOPLAMA BULUTU

Veri Toplama, cihaz üretkenliğini ve beklenen kullanım ömrünü en üst düzeye çıkarır.

ENDÜSTRİYEL ERİŞİM YÖNETİMİ SUNUCUSU

Uzak Makine ağları için anahtar teslimi erişim yönetimi. Hesapları tanımlayın, katman erişimi, filo IIoT ağ geçitlerini yönetin, alarmları yapılandırın, kullanıcıları denetleyin, izinleri özelleştirin. GateManager'da PLC'lere, HMI'lara ve diğer ekipmanlara uzaktan erişimi kolaylıkla yönetin.

SİTE YÖNETİCİSİ AKSESUARLARI

Wifi Anten
Sinyal Güçlendirici
Uzatma kablosu
3G/4G Anten